Asi ve Mavi
Forumdan Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Asi ve Mavi
Forumdan Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz
Asi ve Mavi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yurdum İnsanı !

Yurdum İnsanı ! Empty Yurdum İnsanı !

Mesaj tarafından Asi Ptsi Haz. 08, 2009 7:02 pm

Yurdum İnsanı ! 20
AKROBATLAR BU MANZARAYI GÖRMELİ... Very Happy
BOLU'da omuzlarında taşıdığı arkadaşı ile bisiklet kullanan bir çocuk, akrobatları gölgede bıraktı.

Yurdum İnsanı ! 19
ÜÇ SUTYEN RÜKÜŞ SEÇTİRDİ...
Şarkıcı Hande Yener, Çeşme'de üst üste giydiği üç askulu sutyenle sahneye çıkınca magazin programlarında haftanın rüküşü seçildi...

Yurdum İnsanı ! 18

Yurdum İnsanı ! 16

Adana-Pozantı otoyolunda, 50 yaşlarındaki bir bisikletlinin kamyonun arkasından tutunarak yolculuk yapması görenleri şaşkına çevirdi. Very Happy
Asi
Asi
Admin
Admin

Yurdum İnsanı ! Empty Geri: Yurdum İnsanı !

Mesaj tarafından Asi Ptsi Haz. 08, 2009 7:05 pm

Yurdum İnsanı ! 15

HAYIRLI YOLCULUKLAR!..

Şanlıurfa'da bir motosiklet sürücüsü, bunaltıcı yaz sıcağında kaza yapma ihtimalini düşünerek minibüsle yolculuk yapmaya karar verdi. Motosikletini ise minibüsün üzerindeki bagaja yerleştirdi.

Yurdum İnsanı ! 13

YORUMSUZ
Fotoğraf Antalya'dan...
Yurdum İnsanı ! 11

DAMAT, FORMÜLÜ BULDU!
Zonguldak'ta yaşayan Emel - Hasan Nacak çifti, gelin arabası olarak süsledikleri TIR ile caddelerde tur attılar. Bu sırada gelin arabasının önünü kesen pek çıkmadı!

Yurdum İnsanı ! 10

DİKTİĞİ AĞAÇLARIN MEYVESİNİ TOPLUYOR
Artvin Yusufeli'nde yaşayan 78 yaşındaki İsmail Etyemez, gençlere taş çıkartıyor. Yıllar önce bahçesine diktiği ağaçların meyvelerini toplamak için ağaçlara tırmanan İsmail Dede'ye bol ürün diliyoruz...
Asi
Asi
Admin
Admin

Mesaj tarafından Asi Ptsi Haz. 08, 2009 7:07 pm

Yurdum İnsanı ! 9

OKULDA UCUZ TATİL KEYFİ
Adana Yumurtalık'ta sahil kenarındaki okullar memurlara ucuz tatil yaptırmak için kiraya veriliyor. Okulda tatilin faturası şöyle: Bahçe içinde çadır kurarak 15 gün tatil 80 YTL, sınıflarda 100 YTL...

Yurdum İnsanı ! 6

İŞTE GERÇEK MARAŞ DONDURMASI
Bursa'da bir pastane tarafından üretilen 655 kiloluk Maraş Dondurması'nın dayanıklılığı, ilginç bir gösteriyle test edildi

Yurdum İnsanı ! 4

Yurdum İnsanı ! 3

KREDİ KARTI HER YERDE...
Eskişehir'de taksici Şahin Durna, hem sahte para hem de gasp riskini en aza indirmek için aracına POS makinesi koydu
Asi
Asi
Admin
Admin

Mesaj tarafından Asi Ptsi Haz. 08, 2009 7:09 pm

Yurdum İnsanı ! 2

HEM GÜNEŞTE HEM YAĞMURDA...
'Şemsiye şapka' seçim mitinglerinin vazgeçilmezi oldu.

Yurdum İnsanı ! 28

DANSÖZ OLMADAN ASLA!..
Mersin'de yine bir ilke imza atıldı, ucu Beldesi sahilleri davul zurna ve dansöz eşliğinde temizlendi.
Yurdum İnsanı ! 27

ARKAYI DÖRTLEYİN, MEE!..
Şanlıurfa-Viranşehir karayolunda bir otomobilin arak koltuğunda 4 koyun seyahat ediyor, araçta klima olup olmadığını bilmiyoruz ama hallerinden hayli memnun görünüyorlar. Dana Ferhat vakasından sonra yurdum yollarında alışıldık bir manzara

Yurdum İnsanı ! 18

AMA KEDİ BENİM ARKADAŞIM!..
Otomobilinin motor bölümüne giren kediyi çıkarmak isteyen vatandaş, olay yerine köpek getirdi. Vatandaşın yönlendirmeleri karşısında gönülsüz davranan köpekle yaşanan macera objektiflere böyle yansıdı.. bounce
Asi
Asi
Admin
Admin

Mesaj tarafından Asi Ptsi Haz. 08, 2009 7:12 pm

Yurdum İnsanı ! 17

BİLİN BAKALIM KÖPRÜDEN KİM GEÇİYOR?
Hakkari'den sıkça geçilen fotoğraflarda hep öğrenci ve öğretmenler ilkel teleferikle karşıdan karşıya geçmeye çalışırdı. Bu kez seçim çalışmaları için bölgeyi gezen milletvekili adayları seçmenlerden oy istemek için bu zorlu yolculuğu yaptı, tabi ki köprü yapma sözünü vermeyi unutmadan... Evil or Very Mad

Yurdum İnsanı ! 16
Yorumsuz !

Yurdum İnsanı ! 6
SU İÇEN KERTENKELEYE YILAN BİLE DOKUNMAZ
Adana'da 40 dereceyi aşan sıcaklardan bunalan kertenkele vatandaşlar tarafından böyle serinletildi... cheers

Yurdum İnsanı ! 2

32 DERECEYE 32 KAT OLMALIYDI!
HAVA sıcaklığının 32 dereceye ulaştığı Zonguldak’ta, üzerinde 10 gömlek, 5 tişort, 5 yelek ve 5 pantolon giymiş halde gezen vatandaş görenleri şaşırttı. What a Face
Asi
Asi
Admin
Admin