Asi ve Mavi
Forumdan Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz

Join the forum, it's quick and easy

Asi ve Mavi
Forumdan Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz
Asi ve Mavi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaka resmen Real'de!

Kaka resmen Real'de! Empty Kaka resmen Real'de!

Mesaj tarafından Asi Salı Haz. 09, 2009 9:49 am

Kaka resmen Real'de!

Ve beklenen oldu, futbol tarihinin en pahalı transferi gerçekleşti! Milan'ın yıldızı Kaka, artık Real Madrid'in oyuncusu! Milli takım kampında sağlık kontrolünden geçirilen Brezilyalı için resmi açıklamalar da yapıldı! İki kulüp de, Brezilyalı'nın artık İspanyol ekibine forma giyeceğini duyurdu..

Kaka resmen Real'de! Time_icon09 Haziran 2009 ,

Kaka resmen Real'de! Kaka_Milan_dua01

Real Madrid ve Milan kulüpleri internet sitelerinde yayınladıkları resmi kulüp bildirileriyle Kaka'nın transferini duyururken, 27 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun İspanyol kulübüyle 6 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi.

İspanyol basını Kaka'nın transferi için Milan'a ödenen bonservis bedeli ve futbolcunun menajerine ödenen komisyonun toplamının 67.2 milyon Avro olduğunu, Kaka'ya da sezon başına net 9 milyon Avro ödeneceğini yazdı.

Bu arada, Brezilya'da basın toplantısı düzenleyen Kaka, dünyada büyük bir ekonomik kriz yaşandığını ve birçok futbol kulübünde olduğu gibi Milan'da da ekonomik sorun olduğunu söyleyerek, ''Milan'a yardım etmenin en iyi yolu Real'in teklifini kabul etmekti'' dedi. Brezilyalı futbolcu, Real Madrid dışında başka bir takım için Milan'dan ayrılamayacağını vurgulayıp, ''Real Madrid benim için yeni bir meydan okuma. Bu formayla birçok kupa kazanmak istiyorum'' şeklinde konuştu.

Kaka, ''büyük saygı duyuyorum'' dediği Zinedine Zidane'ın Real Madrid'de taşıdığı "5" numarayı almayacağı, henüz hangi numarayı alacağına karar vermediğini söyledi.

Asi
Asi
Admin
Admin